>x
Zamilovaná vyjíždka
001

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Zamilovaná vyjíždka, nedatováno

akvarel, pastel a tužka na papíře | 20,8 x 29,5 cm | sign. Toc, opatřeno razítkem Z pozůstalosti arch. Josefa Tocksteina

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 600 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN