Alegorie postav
015

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Alegorie postav, nedatováno

akvarel a tempera na papíře, oboustranné | 15,6 x 12,5 cm | nesign., opatřeno razítkem Z pozůstalosti arch. Josefa Tocksteina

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN