Hostina
019

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Hostina, nedatováno

kvaš na papíře, mírně poškozeno | 20,9 x 21 cm | sign. T., opatřeno razítkem Z pozůstalosti arch. Josefa Tocksteina

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN