Holubice
021

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Holubice, nedatováno

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 8,8 x 11 cm | sign. To, opatřeno razítkem Z pozůstalosti arch. Josefa Tocksteina

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 550 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN