Portrét ženy
026

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Portrét ženy, nedatováno

akvarel a tužka na papíře | 11 x 7,4 cm | sign. To, opatřeno razítkem Z pozůstalosti arch. Josefa Tocksteina

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN