Rozhovor
043

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Rozhovor, nedatováno

akvarel a kvaš na papíře | 12,5 x 17,8 cm | sign. T., opatřeno razítkem Z pozůstalosti arch. Josefa Tocksteina

VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN