Studie města, Studie postav
045

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Studie města, Studie postav, nedatováno

akvarel a propisovací pero na kartonu, oboustranné | 17,7 x 15,7 cm | opatřeno razítkem Z pozůstalosti arch. Josefa Tocksteina

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN