Expresivní dvojice, Dívči profil
051

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Expresivní dvojice, Dívči profil, nedatováno

kvaš na papíře, mírně poškozeno, oboustranné | 15,7 x 20,5 cm | opatřeno razítkem Z pozůstalosti arch. Josefa Tocksteina

VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN