Dívky v trávě
060

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Dívky v trávě, nedatováno

akvarel a tužka na papíře | 10,7 x 7,7 cm | nesign.

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z ateliéru autora v roce 2010.

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN