Červená kytice
065

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Červená kytice, nedatováno

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 12,7 x 8 cm | nesign.

Otto Placht, Barvy kosmovize, Latin Art Gallery, Praha, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN