Milenci v parku
066

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Milenci v parku, nedatováno

akvarel a tužka na papíře | 11,4 x 7,8 cm | nesign.

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN