Přísná žena
068

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Přísná žena, nedatováno

akvarel a propisovací pero na papíře | 9,2 x 7,5 cm | sign. T., opatřeno razítkem Z pozůstalosti arch. Josefa Tocksteina

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN