Žena - Kudlanka
075

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Žena - Kudlanka, nedatováno

akvarel a tuš na papíře | 9,4 x 11,7 cm | nesign.

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN