Dávný tvor s dívkou, Studie
081

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Dávný tvor s dívkou, Studie, nedatováno

tempera a tužka na papíře, oboustranné | 19 x 14,5 cm | nesign., opatřeno razítkem Z pozůstalosti arch. Josefa Tocksteina

VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN