Milenci
087

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Milenci, nedatováno

akvarel, tempera a tuš na papíře | 15 x 21 cm | nesign., opatřeno razítkem Z pozůstalosti arch. Josefa Tocksteina

IV. Zlínský salon mladých, Dům umění ve Zlíně, 2006

VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN