Koupání, Muž v klobouku
092

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Koupání, Muž v klobouku, nedatováno

akvarel, tempera a kvaš na papíře, oboustranné | 29,5 x 21 cm | sign. To, opatřeno razítkem Z pozůstalosti arch. Josefa Tocksteina

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN