Pohled do vsi
095

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Pohled do vsi, nedatováno

tempera a kvaš na papíře | 26,5 x 19 cm | sign. To, opatřeno razítkem Z pozůstalosti arch. Josefa Tocksteina

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN