Podzime, Portrét
101

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Podzime, Portrét, nedatováno

pastel na papíře, mírně poškozeno, oboustranné | 30 x 44,8 cm | sign. T., opatřeno razítkem Z pozůstalosti arch. Josefa Tocksteina

VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN