Odpočinek v parku
105

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Odpočinek v parku, nedatováno

akvarel, tempera a tuš na papíře | 32,8 x 45 cm | sign. T., opatřeno razítkem Z pozůstalosti arch. Josefa Tocksteina

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 600 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN