Kuchyň, Muž s dívkou
108

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Kuchyň, Muž s dívkou, nedatováno

akvarel, tempera, tuš a tužka na papíře, oboustranné | 30,3 x 42,8 cm | nesign., opatřeno razítkem Z pozůstalosti arch. Josefa Tocksteina

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN