Přítelkyně, Koupání
118

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Přítelkyně, Koupání, nedatováno

olej a tempera na sololitu, oboustranné | 44,3 x 32,1 cm | sign. To, opatřeno razítkem Z pozůstalosti arch. Josefa Tocksteina

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 500 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN