Zátiší s lahví, U vody
127

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Zátiší s lahví, U vody, nedatováno

olej a tempera na sololitu, oboustranné | 35,8 x 20,3 cm | sign. T., opatřeno razítkem Z pozůstalosti arch. Josefa Tocksteina

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč

sobota 29. ledna 2022

24.1. - 28.1. 2022
11.00 h - 18.00 h

JOSEF TOCKSTEIN