Cirkusová rodina
012

Eva Brožová (1948 - 2017)

Cirkusová rodina, 1997

kombinovaná technika na desce | 145 x 63 cm | sign. E. Brožová 1997 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč