Cellistka
065

Eva Brožová (1948 - 2017)

Cellistka, 2002

olej na desce | 113 x 65,5 cm | sign. E. Brožová 2002 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč

neděle 19.5.2024
od 19 hodin
Nabízejte díla do aukce

neděle 19.5.2024
od 19 hodin
Nabízejte díla do aukce

neděle 19.5.2024
od 19 hodin
Nabízejte díla do aukce

neděle 19.5.2024
od 19 hodin
Nabízejte díla do aukce

neděle 19.5.2024
od 19 hodin
Nabízejte díla do aukce

neděle 19.5.2024
od 19 hodin
Nabízejte díla do aukce

neděle 19.5.2024
od 19 hodin
Nabízejte díla do aukce

neděle 19.5.2024
od 19 hodin
Nabízejte díla do aukce

neděle 19.5.2024
od 19 hodin
Nabízejte díla do aukce

neděle 19.5.2024
od 19 hodin
Nabízejte díla do aukce

neděle 19.5.2024
od 19 hodin
Nabízejte díla do aukce

neděle 19.5.2024
od 19 hodin
Nabízejte díla do aukce

neděle 19.5.2024
od 19 hodin
Nabízejte díla do aukce