Kuss des Königs
072

Ernst Fuchs (1930 - 2015)

Kuss des Königs, 1967

litografie | 50,9 x 34,2 cm | sign. Ernst Fuchs

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 700 Kč