Energiestrukturen des Körpers
093

Bernhard Jäger (1935)

Energiestrukturen des Körpers, 1969

serigrafie, mírně poškozeno | 68 x 48,1 cm | sign. Jäger 69 | 19/50

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč