Nekonečná krajina
131

Autor nezařazen

Nekonečná krajina, nedatováno

serigrafie, mírně poškozeno | 33,3 x 50 cm | sign. příjmení | 7/100

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč