Les indiscrétions de`mur chambre
176

Leonardo Cremonini (1925 - 2010)

Les indiscrétions de`mur chambre, 1971

litografie, serigrafie | 59,6 x 46 cm | sign. Cremonini 71 | 133/150

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 400 Kč