ZPRÁVA O STAVU DÍLA
INTERNETOVÁneděle 6. září 2020 od 19.00 hodin
NOVÁ SÍŇVoršilská 3, Praha 131.8. - 4.9. 202010.00 h - 18.00 h
Lukáš Rybka+420 724 035 347lukas.rybka@pragueauctions.com
akvarel a křída na papíře | 37 x 51,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč VYDRAŽENO ZA: 4 200 Kč
litografie | 28 x 40,5 cm | 29/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč VYDRAŽENO ZA: 650 Kč
Zadaný limit je závazný!