ZPRÁVA O STAVU DÍLA
INTERNETOVÁneděle 6. září 2020 od 19.00 hodin
NOVÁ SÍŇVoršilská 3, Praha 131.8. - 4.9. 202010.00 h - 18.00 h
Lukáš Rybka+420 724 035 347lukas.rybka@pragueauctions.com
akvarel, tuš a koláž na papíře, mírně poškozeno | 31,8 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
Zadaný limit je závazný!