ZPRÁVA O STAVU DÍLA
POZVÁNKA NA VERNISÁŽstředa 7. ledna 2026 od 18 hkurátor Niki Bernath / VUNUVŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI !!
INTERNETOVÁneděle 6. září 2020 od 19.00 hodin
NOVÁ SÍŇVoršilská 3, Praha 131.8. - 4.9. 202010.00 h - 18.00 h
Lukáš Rybka+420 724 035 347lukas.rybka@pragueauctions.com
akvarel, kvaš a tuš na papíře, mírně poškozeno | 45,3 x 65,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 700 Kč
Zadaný limit je závazný!