Internetová
neděle 27. května 2018
pondělí 21. května - pátek 25. května 2018
dřevoryt, poškozeno | 44,5 x 30,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
litografie | 34,5 x 22,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
lept | 23 x 15 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč