PROGRAM
16.00 H SKLO A KERAMIKA
17.00 H FOTOGRAFIE
19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍ
PROGRAM
16.00 H SKLO A KERAMIKA
17.00 H FOTOGRAFIE
19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍ
PROGRAM
16.00 H SKLO A KERAMIKA
17.00 H FOTOGRAFIE
19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍ
PROGRAM
16.00 H SKLO A KERAMIKA
17.00 H FOTOGRAFIE
19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍ
PROGRAM
16.00 H SKLO A KERAMIKA
17.00 H FOTOGRAFIE
19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍ
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 19 hodin
020. Eduard Ovčáček, 230 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
047. Helmut Newton, 150 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 19 hodin
023. Magdaléna Jetelová, 120 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
009. William Klein, 40 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 19 hodin
051. Krištof Kintera, 60 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
024. Miloň Novotný, 7 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 19 hodin
002. Jan Hála, 500 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
034. Ladislav Postupa, 1 300 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
042. Tono Stano, 12 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
054. Ivan Pinkava, 4 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
061. Jan Reich, 6 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
066. Veronika Bromová, 65 000 Kč
Internetová
neděle 27. května 2018
pondělí 21. května - pátek 25. května 2018
kvaš na papíře | 37 x 29,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 21 x 29,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
akvarel na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
tuš na papíře | 20,8 x 29,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 650 Kč
akvarel na papíře | 31,6 x 44,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
351kvaš a pastel na papíře | 30 x 40,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
tuš na papíře | 31,7 x 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
kvaš na papíře | 30,1 x 40,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
tužka na papíře | 21,8 x 29,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
356tuš na papíře | 29,6 x 35,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
357tuš na papíře | 29,7 x 36 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
tuš na papíře | 30,1 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
359olej na plátně | 50 x 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
360akvarel a tuš na papíře | 29,7 x 41,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
akvarel a tuš na papíře | 29,7 x 41,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
362akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
363akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
366akvarel na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
368akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
369akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
tuš na papíře | 31,7 x 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 800 Kč
fix na papíře | 21,5 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
tuš na papíře | 31 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 14,8 x 10,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
375akvarel a tuš na papíře | 14,8 x 10,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
377tuš na papíře | 29,9 x 21,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
378tuš na papíře | 29,9 x 21,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
tuš na papíře | 44,1 x 31,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 200 Kč
tužka na papíře | 20,8 x 14,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
381fix na papíře | 29,9 x 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
tuš a fix na papíře | 29,9 x 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
383akvarel, tuš a fix na papíře | 31 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
akvarel, tuš a fix na papíře | 29,9 x 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
akvarel a fix na papíře | 31 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
fix na papíře | 29,9 x 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
akvarel, tuš a fix na papíře | 30 x 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
389tuš na papíře | 14,5 x 10,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
akvarel na papíře | 14,5 x 10,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
litografie | 31 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 600 Kč
měkký kryt | 24,5 x 15,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč
akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
395akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
396akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 800 Kč
akvarel a kvaš na papíře | 22 x 31 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 21,8 x 29,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
401kvaš na papíře | 30 x 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
402akvarel na papíře | 31 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 20,9 x 29,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
akvarel a tuš na papíře | 20,8 x 29,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
405akvarel a tuš na papíře | 31,7 x 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
akvarel a tuš na papíře | 44 x 31,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
407akvarel a tuš na papíře, mírně poškozeno | 40,2 x 31,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
408tuš na papíře | 21,8 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
410tuš na papíře | 31,3 x 44,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
411akvarel a tuš na papíře | 22 x 31 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
akvarel na papíře | 20,7 x 14,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
uhel na papíře | 29,9 x 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
414akvarel a tuš na papíře | 41,5 x 52 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 29,5 x 39 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
416akvarel a tuš na papíře, mírně poškozeno | 29,5 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
417tuš na papíře | 21 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
tuš na papíře | 21 x 29 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
419tuš na papíře | 21 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 400 Kč
tužka na papíře | 14,7 x 20,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
tužka na papíře, oboustranné | 14,7 x 20,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
tužka na papíře | 21 x 29 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
tuš na papíře | 22 x 29 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
425tužka na papíře, oboustranné | 30 x 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
426akvarel a tuš na papíře, oboustranné | 40,2 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 700 Kč