lept, bibliofilie, původní přebal | 15,3 x 11,5 cm | sign. Karol Ondreička 91 | 34/100
VYDAVATEL
Emdé Zlín, 1991
Text Jan Amos Komenský, Jak dovedně užívat knih, hlavního nástroje vzdělávání. Řeč pronesená na počátku prací ve větší síni Potocké školy 28. listopadu 1650.
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
Internetová
neděle 27. května 2018
pondělí 21. května - pátek 25. května 2018
serigrafie | 21,5 x 15 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
lept | 19,8 x 13,7 cm | 28/45
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
suchá jehla | 20 x 13,5 cm | 5/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
lept | 34,5 x 29,5 cm | 52/65
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
005lept, kolorováno | různé formáty | číslováno
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 220 Kč
lept, původní přebal | 14,5 x 10 cm | 60/100, svazek č. 39
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
lept | 14,8 x 14,8 cm | 5/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
litografie, původní přebal | 14,5 x 11,5 cm | 46/100, svazek č. 26
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
litografie | 12,4 x 9,3 cm | 50/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
litografie, bibliofilie, původní přebal | 20 x 10 cm | 41/150
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 650 Kč
suchá jehla | 12,5 x 6,8 cm | 28/58
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 310 Kč
litografie | 28 x 40,5 cm | 54/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
litografie | 26,6 x 38 cm | 24/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
014litografie | 37,7 x 60 cm | 18/25
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč
litografie | 41 x 27 cm | 12/85
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
litografie | 42,8 x 29,5 cm | 22/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
litografie | 14 x 20,1 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 160 Kč
litografie | 14 x 20,1 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
litografie | 14 x 20,1 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 120 Kč
lept | 25 x 16,8 cm | 28/40
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
akvatinta | 23,7 x 12 cm | 9/45
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
lept a suchá jehla, původní přebal | 11,4 x 9,6 cm | 67/100, svazek č. 25
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
akvatinta a lept, původní přebal | 8,1 x 12,6 cm | 74/100, svazek č. 35
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
lept | 8,8 x 5 cm | 3/40
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
suchá jehla, původní přebal | 12 x 9 cm | 56/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 330 Kč
litografie | 21,6 x 14,9 cm | 5/70
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 120 Kč
litografie | 21,5 x 16 cm | 5/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
litografie | 59,7 x 43,6 cm | A. T.
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 550 Kč
litografie | různé formáty | 30/40
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
akvatinta a lept, původní přebal | 11,5 x 9,5 cm | 90/100, svazek č. 22
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
lept | 20,5 x 13,7 cm | 5/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 210 Kč
litografie | 60,5 x 42 cm | autorský tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
litografie | 61,5 x 41,5 cm | 21/30
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
suchá jehla, původní přebal | 10,3 x 9 cm | 18/100, svazek č. 28
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
035lept | 9 x 6,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
suchá jehla | 18,8 x 13,6 cm | 28/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
lept | 14,7 x 10,3 cm | 5/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
lept | 14,8 x 9 cm | 5/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
litografie | 25,5 x 18 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 600 Kč
litografie | 49,8 x 35 cm | 92/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
041litografie, poškozeno | 45 x 30,8 cm | 92/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
042dřevoryt | 20 x 14,4 cm | 29/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
litografie, původní přebal | 15,2 x 11 cm | 47/100, svazek č. 16
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
litografie | 29 x 38,4 cm | 81/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 400 Kč
litografie | 28 x 35,5 cm | 91/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
litografie | 29,7 x 20,2 cm | 28/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
mezzotinta | 13,9 x 9,7 cm | A. T., 22/30
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
048litografie | 27,2 x 44 cm | 57/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
litografie | 27 x 44 cm | 69/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
050litografie | 37,2 x 53,3 cm | 48/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
051dřevoryt | 24,3 x 31,7 cm | A. T.
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
dřevoryt | 24,3 x 32 cm | 1/6
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 220 Kč
dřevoryt | 21 x 29 cm | 1/4
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
dřevřez | 60 x 90 cm | 5/5
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 700 Kč
litografie | 59,5 x 44 cm | 37/40
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
suchá jehla | 16 x 18 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
serigrafie, původní přebal | 23,2 x 18,9 cm | 10/30, svazek č. 12
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
serigrafie, původní přebal | 20,2 x 14 cm | 70/100, svazek č. 33
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
059lept | 15,8 x 9,8 cm | 5/66
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
dřevoryt, bibliofilie, původní přebal | 13,7 x 8,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
lept | 20,5 x 14,8 cm | 87/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
062lept | 20,5 x 14,8 cm | 25/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
063lept | 20,5 x 14,8 cm | 61/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
lept | 20,5 x 14,8 cm | 34/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
065lept, původní přebal | 12 x 8,8 cm | 94/100, svazek č. 40
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
suchá jehla | 15 x 10 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
lept | 19,3 x 14,4 cm | 28/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
suchá jehla | 24,3 x 15 cm | 9/70
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 370 Kč
litografie | 37,5 x 28 cm | 76/200
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
litografie | 42 x 30 cm | 35/75
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
071suchá jehla, původní přebal | 14,9 x 10 cm | 97/100, svazek č. 31
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
lept | 17,8 x 13 cm | 5/40
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
litografie, původní přebal | 12 x 8 cm | 91/100, svazek č. 27
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
lept | 15,7 x 12,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 550 Kč
litografie, bibliofilie, původní přebal | 13,2 x 9,8 cm | 23/200
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
lept, bibliofilie, původní přebal | 11,4 x 9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
suchá jehla | 9,2 x 13,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
akvatinta | 23,5 x 15,4 cm | 5/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
lept | 12,7 x 9,6 cm | 28/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
litografie | 23 x 16 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
081akvatinta a lept, původní přebal | 12 x 8,8 cm | 44/100, svazek č. 32
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 370 Kč
litografie | 21,5 x 30 cm | 41/52
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 950 Kč
serigrafie | 29,8 x 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 600 Kč
litografie | 21 x 28 cm | 67/130
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
litografie | 21 x 28 cm | 64/130
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
086litografie | 21 x 28 cm | 64/130
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
087litografie | 21,5 x 28 cm | 64/130
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
litografie | 23 x 31,4 cm | 96/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
089litografie | 30 x 45,5 cm | 42/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
090litografie | 37,5 x 53,9 cm | 60/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
dřevoryt | 19 x 15,5 cm | 20/70
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
092suchá jehla, bibliofilie, původní přebal | 10,5 x 7,5 cm | 40/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
suchá jehla | 14,8 x 11,2 cm | 9/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
suchá jehla | 11,2 x 14,8 cm | 5/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
suchá jehla | 28 x 27,5 cm | 21/40
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
096suchá jehla | 28 x 27,5 cm | 21/40
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
098suchá jehla | 28 x 27,5 cm | 21/40
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
099suchá jehla | 28 x 27,5 cm | 21/40
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
linoryt | 15,3 x 31,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
101dřevoryt | 15,7 x 27,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
dřevoryt | 21 x 30,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
suchá jehla | 29,5 x 20 cm | 28/200
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
104litografie | 20,7 x 13,7 cm | 135/200
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
serigrafie | 30 x 30 cm | 15/30
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
lept | 45 x 39 cm | 3/5
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
serigrafie | 49,5 x 35 cm | A. T.
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
108lept | 14,2 x 24,5 cm | 9/80
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
lept | 17,6 x 14,8 cm | 5/70
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
suchá jehla a lept, bibliofilie, původní přebal, mírně poškozeno | 14,6 x 9 cm | 26/100, svazek č. 4
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
linoryt | 12 x 15 cm | 10/30
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 210 Kč
linoryt | 12 x 15 cm | 10/30
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 210 Kč
linoryt | 27,9 x 27,9 cm | 7/10
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
lept | 14 x 10,3 cm | 9/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
suchá jehla | 25,1 x 17,5 cm | 5/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
lept | 6,5 x 7,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
lept | 6,7 x 7,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
lept | 24,3 x 31,7 cm | 1/39
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
119lept | 24,3 x 31,7 cm | 4/39
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
120lept | 24,3 x 31,7 cm | 5/39
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
lept | 24,3 x 31,7 cm | 8/39
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
122lept | 24,3 x 31,7 cm | 10/39
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
123lept | 24,3 x 31,7 cm | 7/39
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
lept | 24,3 x 31,7 cm | 3/39
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
125litografie | 28,3 x 20 cm | A. T.
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 400 Kč
litografie | 13,3 x 28,4 cm | 38/45
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 950 Kč
litografie | 28,3 x 20 cm | A. T.
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
litografie | 30 x 42 cm | 35/39
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 850 Kč
litografie | 28,5 x 21,5 cm | 47/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
serigrafie | 28 x 18,5 cm | 5/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 310 Kč
serigrafie | 46,5 x 46 cm | 31/75
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
litografie | 45 x 30,6 cm | 92/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
litografie | 70 x 55,3 cm | 111/175
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč
litografie | 34,6 x 48,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
135litografie | 34,6 x 48,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
litografie | 34,6 x 48,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
137litografie | 34,6 x 48,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
138litografie | 31,6 x 42,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
litografie | 38 x 54 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 400 Kč
litografie | 60,7 x 42, 6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
akvatinta a lept, původní přebal | 12 x 10,7 cm | 41/100, svazek č. 21
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
PRODÁNO ZA: 750 Kč
serigrafie | 25,1 x 19 cm | 5/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
serigrafie, mírně poškozeno | 30,7 x 20,7 cm | 28/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 310 Kč
litografie | 50 x 71 cm | A. T.
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
litografie | 71,2 x 70 cm | A. T.
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
litografie, mírně poškozeno | 100 x 71,2 cm | A. T.
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
litografie | 41,3 x 30 cm | 20/30
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
litografie | 37,5 x 26,5 cm | 33/65
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
149litografie | 41,7 x 29,3 cm | 17/30
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
150litografie | 42 x 30 cm | aut. tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
litografie | 59,5 x 43 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
152litografie | 27,3 x 20,2 cm | 4/8
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
litografie | 41,3 x 30 cm | 10/25
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
litografie | 43 x 32 cm | aut. tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
155litografie | 26,5 x 24,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
akvatinta, lept a suchá jehla | 32,3 x 25 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
litografie | 40 x 27,5 cm | 45/70
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
158litografie | 42 x 32 cm | 45/70
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
159serigrafie | 49,7 x 24,8 cm | 39/200
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
lept, bibliofilie, původní přebal | 15,3 x 11,5 cm | 34/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
akvatinta, lept, bibliofilie, původní přebal | 19,3 x 13,5 cm | 51/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 650 Kč
litografie | 28,6 x 43,3 | 44/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
litografie | 28,3 x 43,4 cm | 25/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
strukturální grafika | 34,9 x 21,5 cm | 28/35/II
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč
litografie | 20,8 x 14,8 cm | 28/55
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
litografie | 17,4 x 14,2 cm | 28/70
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
167serigrafie | 42,5 x 22,8 cm | 47/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
168litografie | 36,6 x 19 cm | 98/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 550 Kč
lept, bibliofilie, původní přebal | 10,5 x 7,5 cm | 40/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
lept, bibliofilie, mírně poškozeno | 14,5 x 10 cm | 33/100, svazek č. 7
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
serigrafie | 40,8 x 28,8 cm | aut. tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
digitální tisk | 42,9 x 30 cm | 18/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
serigrafie | 45 x 30,6 cm | 24/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
litografie | 31,3 x 47 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
serigrafie | 28,8 x 19,5 cm | 5/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
lept | 17 x 13,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
litografie | 25,5 x 40 cm | 12/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 400 Kč
litografie | 24 x 36 cm | 43/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
litografie | 24,3 x 36 cm | A. T.
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
lept | 13,5 x 15,5 cm | 28/55
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
litografie | 17,6 x 27,6 cm | 32/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 320 Kč
litografie | 18 x 27,3 cm | 52/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
litografie | 33,7 x 48 cm | 40/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč
litografie | 36,4 x 37 cm | 10/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
litografie | 64,5 x 49 cm | 19/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
suchá jehla | 17,7 x 12,2 cm | 5/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
linoryt | 16 x 8,2 cm | 28/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
akvatinta a lept | 39,5 x 45 cm | 5/90
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
189ocelorytina | různé formáty | 18/200
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
litografie | 49,2 x 34,4 cm | 91/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
litografie | 49,2 x 34,4 cm | 87/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
192litografie | 49,2 x 34,4 cm | 87/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
litografie | 49,2 x 34,4 cm | 85/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
litografie | 52,6 x 69,2 cm | 18/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
195serigrafie | 61,2 x 91 cm | 26/30
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
litografie | 41,4 x 28,8 cm | 67/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
197litografie | 37,3 x 23,9 | 56/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
198litografie | 48,8 x 34 cm | 49/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
PRODÁNO ZA: 1 125 Kč
litografie | 37,6 x 27,8 cm | 59/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
200litografie | 21,1 x 15,8 cm | 5/90
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 410 Kč
lept | 48,4 x 64,5 cm | 7/30
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
lept | 48,4 x 64,5 cm | 7/30
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
203lept | 48,4 x 64,5 cm | 7/30
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
204lept a hlubotisk | 20 x 14,3 cm | 5/63
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
litografie | 19 x 14 cm | 192/200
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
206litografie, kolorováno | 29,7 x 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
litografie, kolorováno | 29,7 x 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
litografie, bibliofilie, původní přebal | 17 x 10 cm | 21/120
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
litografie | 12 x 6,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
210litografie | 21,5 x 16 cm | 5/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
akvatinta a lept | 18,3 x 15,4 cm | 28/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
akvatinta a lept | 17,6 x 26,7 cm | 9/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
suchá jehla, bibliofilie, původní přebal, mírně poškozeno | 14 x 9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
kombinovaná technika na papíře, původní přebal | 11,8 x 7,7 cm | 23/100, svazek č. 24
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
lept | 15,9 x 9,5 cm | 5/80
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
216lept | 19,8 x 16,3 cm | 4/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
lept | 29,3 x 19,2 cm | 4
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
218lept | 29,3 x 19,2 cm | 3
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč
suchá jehla, bibliofilie, původní přebal | 22 x 12 cm | 16/40
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
lept | 18,8 x 11,6 cm | 19/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
dřevoryt, poškozeno | 44,5 x 30,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
litografie | 34,5 x 22,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
lept | 23 x 15 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
224dřevoryt | 28,5 x 19 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
225lept, mírně poškozeno | 12 x 15,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
serigrafie | 29,7 x 21 cm | 5/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
kombinovaná technika, bibliofilie, původní přebal | 14,7 x 10,2 cm | 64/200
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
suchá jehla, původní přebal | 7,5 x 10,5 cm | 49/100, svazek č. 12
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 700 Kč
serigrafie | 27,7 x 20,3 cm | 9/45
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 650 Kč
serigrafie | 19 x 12,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 330 Kč
litografie | 15,1 x 20,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
litografie | 15,1 x 20,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
litografie | 18 x 28,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
234litografie | 26,1 x 42,1 cm | 94/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
litografie | 26,1 x 42,1 cm | 9/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 400 Kč
litografie | 32,1 x 52,9 cm | 96/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
237litografie | 33 x 48,6 cm | 87/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 400 Kč
suchá jehla | 24,6 x 20,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč
lept | 19 x 23,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
240litografie | 21 x 15,5 cm | 9/40
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
lept | 17,5 x 13,5 cm | 5/65
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
lept a mezzotinta, původní přebal | 11,5 x 7,7 cm | 60/80, svazek č. 11
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
lept a mezzotinta, původní přebal | 12 x 8,3 cm | 44/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
akvatinta a lept | 11 x 10,3 cm | 28/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
245lept | 16,4 x 11,8 cm | 28/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
suchá jehla | 15,9 x 12,3 cm | 5/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
lept | 20 x 14,7 cm | 5/72
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
248akvatinta, lept | 25 x 14,5 cm | 28/70
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
akvatinta, lept | 24,3 x 16 cm | 9/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
suchá jehla | 24,6 x 16 cm | 3/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
lept | 14,8 x 9,7 cm | 28/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
suchá jehla, bibliofilie, původní přebal | 16 x 11 cm | 66/200
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč
mědirytina, bibliofilie, původní přebal | 18,5 x 13,5 cm | 114/200
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 400 Kč
serigrafie | 35 x 53,5 cm | 41/120
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
serigrafie | 42,7 x 64,3 cm | 24/36
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 700 Kč
serigrafie a koláž na papíře | 29,5 x 20,7 cm | 9/70
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč
litografie, bibliofilie, původní přebal | různé formáty | 137/200
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
258různé techniky, bibliofilie | 12 x 7,5 cm | 57/80
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
různé techniky, bibliofilie, původní přebal, mírně poškozeno | různé formáty | 11/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
akvarel na papíře | 33 x 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 400 Kč
akvarel na papíře | 33 x 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 900 Kč
tuš na papíře | 41,7 x 29,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 400 Kč
tuš na papíře | 44,9 x 31 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
264tužka na papíře | 22,2 x 16,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
tužka na papíře | 22 x 16,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
litografie | 36,5 x 24,7 cm | 22/80
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
akvarel a křída na papíře | 37 x 51,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
269kombinovaná technika na papíře a kartonu | 56,5 x 76 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
akvarel na papíře | 76,5 x 56,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 13 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 62, 3 x 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 24,8 x 36,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
křída na papíře | 42 x 29,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
uhel na papíře | 70 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
uhel na papíře | 85 x 59,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč
akvarel, kvaš a tužka na papíře | 51,5 x 31,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
propalovaná koláž na papíře | 39,2 x 23 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
279kvaš na papíře | 62,3 x 48 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč
kombinovaná technika na papíře a plátně | 35 x 54,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč
olej na papíře, mírně poškozeno | 70 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč
akvarel a tuš na papíře | 58,5 x 41 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 500 Kč
akvarel a tuš na papíře | 45,1 x 65,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč
tužka na papíře | 40 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
tužka na papíře | 40 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
tužka na papíře | 40 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
křída na papíře | 60 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
křída na papíře | 57,5 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
pastel na papíře | 45 x 63 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
akvarel, kvaš a tuš na papíře | 64 x 48 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
kvaš, tužka a uhel na papíře | 74,8 x 51,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
kvaš a tuš na papíře | 62,7 x 44,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
akvarel, tuš a koláž na papíře | 50,2 x 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč
akvarel, tuš a koláž na papíře | 49,4 x 31,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
akvarel, tuš a koláž na papíře | 31,8 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
296akvarel, tuš a koláž na papíře | 57 x 36,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
297kombinovaná technika a koláž na papíře | 62 x 87,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
akvarel a tuš papíře | 22,5 x 16,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 300 Kč
akvarel, tempera a fix na papíře | 56,5 x 77 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč
tuš na papíře | 62,6 x 39 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
tuš na papíře | 30 x 43,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
pastel na papíře | 29,7 x 38,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
303kombinovaná technika na papíře | 58 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč
koláž na papíře | 9 x 15 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
koláž | 13 x 20,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 400 Kč
koláž, krejčovské špendlíky | 16,5 x 19,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 700 Kč
koláž | 15 x 14,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 900 Kč
koláž | 23 x 19,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 700 Kč
koláž, krejčovské špendlíky | 11,6 x 9,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
koláž, krejčovské špendlíky | 19,7 x 14,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 700 Kč
koláž | 13,2 x 19,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
koláž | 23,6 x 18 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč
koláž | 17 x 21,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 400 Kč
koláž, krejčovské špendlíky | 20,2 x 16 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 400 Kč
koláž, krejčovské špendlíky | 10 x 13,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 100 Kč
koláž, krejčovské špendlíky | 6,5 x 5,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 370 Kč
koláž | 9,7 x 14,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč
koláž | 17,8 x 25 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 600 Kč
koláž, krejčovské špendlíky | 10 x 8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 100 Kč
koláž | 22 x 16,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 300 Kč
koláž | 21 x 30,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
koláž, krejčovské špendlíky | 30,4 x 21,1 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 100 Kč
koláž, krejčovské špendlíky | 18,6 x 23,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 900 Kč
koláž, krejčovské špendlíky | 17,7 x 14 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 300 Kč
akvarel a tužka na papíře | 31,5 x 44,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
olejové křídy, pastel a tužka na papíře | 50 x 67,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
akvarel a tempera na kartonu, mírně poškozeno | 50 x 66,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 44,1 x 31,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 300 Kč
kvaš na papíře | 37 x 29,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 21 x 29,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
akvarel na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
349tuš na papíře | 20,8 x 29,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 650 Kč
akvarel na papíře | 31,6 x 44,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
kvaš a pastel na papíře | 30 x 40,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
352tuš na papíře | 31,7 x 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
kvaš na papíře | 30,1 x 40,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
tužka na papíře | 21,8 x 29,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
355tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
356tuš na papíře | 29,6 x 35,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
tuš na papíře | 29,7 x 36 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
358tuš na papíře | 30,1 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
359olej na plátně | 50 x 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 29,7 x 41,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
362akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
364tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
367akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
368akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
370akvarel na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
tuš na papíře | 31,7 x 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 800 Kč
fix na papíře | 21,5 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
373tuš na papíře | 31 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 14,8 x 10,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
376akvarel a tuš na papíře | 14,8 x 10,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
377tuš na papíře | 29,9 x 21,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
tuš na papíře | 29,9 x 21,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
379tuš na papíře | 44,1 x 31,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 200 Kč
tužka na papíře | 20,8 x 14,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
fix na papíře | 29,9 x 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
382tuš a fix na papíře | 29,9 x 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
383akvarel, tuš a fix na papíře | 31 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
akvarel, tuš a fix na papíře | 29,9 x 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
385akvarel a fix na papíře | 31 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
akvarel a fix na papíře | 31 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
388akvarel, tuš a fix na papíře | 30 x 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
389tuš na papíře | 14,5 x 10,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
akvarel na papíře | 14,5 x 10,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
391litografie | 31 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 600 Kč
měkký kryt | 24,5 x 15,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
395akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 800 Kč
akvarel a kvaš na papíře | 22 x 31 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
400akvarel a tuš na papíře | 21,8 x 29,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
401kvaš na papíře | 30 x 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
akvarel na papíře | 31 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 20,9 x 29,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
akvarel a tuš na papíře | 20,8 x 29,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
akvarel a tuš na papíře | 31,7 x 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
406akvarel a tuš na papíře | 44 x 31,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
407akvarel a tuš na papíře, mírně poškozeno | 40,2 x 31,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
tuš na papíře | 21,8 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
409akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
410tuš na papíře | 31,3 x 44,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 22 x 31 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
412akvarel na papíře | 20,7 x 14,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
uhel na papíře | 29,9 x 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
akvarel a tuš na papíře | 41,5 x 52 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
415akvarel a tuš na papíře | 29,5 x 39 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
416akvarel a tuš na papíře, mírně poškozeno | 29,5 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
tuš na papíře | 21 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
418tuš na papíře | 21 x 29 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
419tuš na papíře | 21 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 400 Kč
tužka na papíře | 14,7 x 20,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
tužka na papíře, oboustranné | 14,7 x 20,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
tužka na papíře | 21 x 29 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
424tuš na papíře | 22 x 29 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
425tužka na papíře, oboustranné | 30 x 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč