PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 17. března 2019
od 17.00 hodin
12.3. - 17.3. 2019
olej na papíře | 17,5 x 21,2 cm | č. soupisu 3852
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 19 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 25,4 x 45,6 cm | č. soupisu 4232
VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 45 000 Kč
olej na papíře | 20,8 x 41,7 cm | č. soupisu 8097
VYVOLÁVACÍ CENA: 34 000 Kč
akvarel, kvaš, tuš, tužka a koláž na papíře | 26,7 x 42,5 cm | č. soupisu 4175
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
026akvarel, kvaš a tuš na papíře | 23 x 19,3 cm | č. soupisu 4268
VYVOLÁVACÍ CENA: 24 000 Kč
030kombinovaná technika na papíře | 31,4 x 48,7 cm | č. soupisu 200
VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč
olej na papíře | 60,5 x 42,2 cm | č. soupisu 4156
VYVOLÁVACÍ CENA: 39 000 Kč
033olej na papíře | 71,8 x 49,2 cm | č. soupisu 4151
VYVOLÁVACÍ CENA: 37 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 37 000 Kč
olej na papíře | 30,6 x 43,3 cm | č. soupisu 3979
VYVOLÁVACÍ CENA: 33 000 Kč