Žně
015

Autor nezařazen

Žně, nedatováno

olej na kartonu, poškozeno | 33,2 x 67 cm | signováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč

středa 21. prosince 2022

PRAGUEAUCTIONS
12.12. - 21.12. 2022

ŠKODA EXPORT

Kolekce 22 ks nabízených děl pochází z majetku firmy SKEX a.s. (bývalého ŠKODA EXPORTU).