Z české krajiny
021

Jiří Karmazín (1932)

Z české krajiny, 1994

olej na sololitu | 120 x 250 cm | sign. Karmazín 1994 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 28 000 Kč

středa 21. prosince 2022

PRAGUEAUCTIONS
12.12. - 21.12. 2022

ŠKODA EXPORT

Kolekce 22 ks nabízených děl pochází z majetku firmy SKEX a.s. (bývalého ŠKODA EXPORTU).