Soubor šesti loveckých scén
064

Soubor šesti loveckých scén, 19. století

Sýrie, kombinovaná technika na papíře | 26 x 18 cm | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč

18.00 H  8.2.2026
JOSEF ISTLER SBÍRKA

18.00 H  15.2.2016
Po přihlášení můžete dražit ❤️

8. února 2026 od 18.00 h

182. A. Born, 50 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

201. J. Istler, 1 900 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

051. J. Koblasa, 30 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

087. J. Istler, 400 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

073. R. Naďo, 9 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

172. J. Istler, 1 000 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

192. K. Kintera, 6 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

078. J. Istler, 400 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

004. E. Nemes, 50 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

022. J. Istler, 1 000 Kč

SOUKROMÁ SBÍRKA