Překážky
085

Tomáš Bím (1946)

Překážky, nedatováno

litografie | 12,2 x 9,2 cm | sign. Bím | 107/120

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 440 Kč

SOUKROMÁ SBÍRKA NĚMECKO