Překážky
085

Tomáš Bím (1946)

Překážky, nedatováno

litografie | 12,2 x 9,2 cm | sign. Bím | 107/120

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 440 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

V případě zájmu o jakoukoliv nevydraženou položku nás neváhejte kontaktovat.
JETELOVÁ Magdalena, 150 000 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

KOLÁŘ Jiří, 56 250 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

ANDERLE Jiří, 187 500 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

KOBLASA Jan, 150 000 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

PÍSAŘÍK Petr, 26 250 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

HÁLA Jan, 500 000 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

SOUKUP Vít, 43 750 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

MANSFELDOVA Eva, 41 250 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

NIKL Petr, 106 250 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

ŠVANKMAJER Jiří, 97 500 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

BLABOLILOVÁ Marie, 23 750 Kč

SOUKROMÁ SBÍRKA NĚMECKO