Odstraňte bariéry
050

Jiří Všetečka (1937 - 2016)

Odstraňte bariéry, 1973

pigmentový tisk na výstavním panelu | 75,5 x 50 cm | vzadu značeno autorským razítkem Jiří Všetečka | rámováno

Jiří Všetečka, Všenáprava obrazem, str. 152, Nakladatelství Martin Dostoupil, Praha, 2009

Jiří Všetečka - Pražský chodec, Pražský Hrad, Praha, Česká republika, 2008

VYVOLÁVACÍ CENA: 70 Kč
VYDRAŽENO ZA: 70 Kč

sobota 7. prosince 2019

3.12. - 7.12. 2019

VÁNOČNÍ AUKCE FOTOGRAFIE JIŘÍHO VŠETEČKY