Indonésie
053

Jiří Všetečka (1937 - 2016)

Indonésie, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 59,5 x 38,5 cm | sign. vzadu Jiří Všetečka a opatřeno autorským štítkem | rámováno

Jiří Všetečka - Pražský chodec, Pražský Hrad, Praha, Česká republika, 2008

VYVOLÁVACÍ CENA: 50 Kč
VYDRAŽENO ZA: 210 Kč

sobota 7. prosince 2019

3.12. - 7.12. 2019

VÁNOČNÍ AUKCE FOTOGRAFIE JIŘÍHO VŠETEČKY