Pramen
005

Andrej Bělocvětov (1923 – 1997)

Pramen, 1963

olej na kartonu | 50,5 × 70 cm | sign. vzadu Bělocvětov 63 | rámováno

Ověřeno rodinou autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 90 000 Kč