Posel
012

Jan Koblasa (1932 – 2018)

Posel, 70. léta

polychromované dřevo, látka | 130 × 100 × 55 cm | sign. JK | rámováno

Jan Koblasa, Sochy, Belveder, Pražský Hrad, Praha, 1991

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 110 000 Kč