Akupunktura
024

Josef Jíra (1929 – 2005)

Akupunktura, 1985

kombinovaná technika a koláž na papíře | 64,5 × 46,5 cm | sign. J. Jíra X. 85 | rámováno

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 104 000 Kč