Pochybující muž
027

Vladimír Novák (1947)

Pochybující muž, 1985

akryl a olej na plátně | 170 × 140 cm | sign. vzadu V. Novák 1985 | rámováno

Vladimír Novák, Muž ve větru, str. 32, Gema Art, Praha, 1999; Vladimír Novák 1968 – 2017, str. 77, ADR, Praha, 2017

Vladimír Novák, Staroměstská radnice, Galerie hlavního města Prahy, 1987; Vladimír Novák, Muž ve větru, Míčovna, Královská zahrada, Pražský Hrad, Praha, 1999; 12/15 Pozdě, ale přece, Nová síň, Praha, 2016

VYVOLÁVACÍ CENA: 90 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 90 000 Kč