Krajina s vyhaslým sluncem
030

Jiří Kolář (1914 – 2002)

Krajina s vyhaslým sluncem, 1989

koláž na desce | 100 × 70 cm | sign. vzadu Jiří Kolář 89, opatřeno razítkem Jiří Kolář ateliér, PS – Coll – Obj. 1900 | adjustováno

Private Tuesday, Nová síň, Prague Auctions, Praha, 2018

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno ze sbírky pražského architekta.

VYVOLÁVACÍ CENA: 350 000 Kč