Pocta divnosti
031

Jaroslav Vožniak (1933 – 2005)

Pocta divnosti, 1993

kombinovaná technika na desce | 65 × 95,5 cm | sign. vzadu Jaroslav Vožniak 1993 | rámováno

Pocta divnosti, Státní galerie výtvarného umění, Cheb, 1999 – 2000; Private Tuesday, Nová síň, Prague Auctions, Praha, 2018

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 150 000 Kč