Galerie
045

Martin Krajc (1984)

Galerie, 2004

akryl na plátně | 90 × 70 cm | sign. vzadu M. Krajc 2004 | rámováno

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z ateliéru autora v roce 2010.

VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 47 000 Kč