Neonové město
047

Antonín Střížek (1959)

Neonové město, 2006

olej na plátně | 80 × 100 cm | sign. Antonín Střížek 2006

VYVOLÁVACÍ CENA: 69 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 69 000 Kč