kvaš na papíře | 66 × 73 cm | sign. J. Šíma oct. 1952 | rámováno
Pravost díla potvrzena Karlem Srpem.
VYVOLÁVACÍ CENA: 970 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 1 000 000 – 1 200 000 Kč
PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019